Not For Sale

Хілларі Клінтон
«Злочинна мережа, що гнобить мільйони людей, діє незалежно від державних кордонів та охоплює всі континенти. Ми твердо налаштовані на співпрацю з усіма країнами, і я впевнена – якщо вже проливати яскраве світло, то проливати його потрібно на всіх»


Йоланта Квасневська
«Наша головна мета – це активна просвітницька кампанія, розрахована, в першу чергу, на жінок та дівчат, задля зменшення ризику для їх свободи»
Емма Томпсон
«Дуже важливо підвищувати поінформованість людей, а, особливо, молодих дівчат, що є потенційними жертвами будь якій форми рабства або насильства»


Мехрібан Алієва
«Якщо два роки тому ми приділяли увагу тому, скільки людей вивезено з Азербайджану для сексуальної та трудової експлуатації, то зараз нас цікавить, що ми можемо зробити для цих жертв»

Video ShootingHelpAbout Trafficing    Глобальна ініціатива Руслани «Not For Sale» з подолання проблеми торгівлі людьми

     Торгівля людьми лишається сьогодні глобальною проблемою ХХІ століття. Щороку біля 800 тисяч чоловік продаються в чужі країни для примусових робіт. За даними ООН понад 12 мільйонів чоловік у всьому світі перебувають в рабстві. 80% жертв сучасного рабства становлять жінки, кожна друга з яких неповнолітня. Сексуальна експлуатація жінок та дітей досягла величезних масштабів, склавши 79% всього об’єму трафікінгу. За даними Інтерполу торгівля людьми щороку приносить злочинникам біля 19 мільярдів доларів США.

     Задля подолання проблеми торгівлі людьми Руслана оголошує соціальну кампанію Not For Sale.

      У 2004-2005 роках, отримавши повноваження Послом Доброї Волі UNICEF у 2004-2005 роках, співачка ініціює активну діяльність, спрямовану на боротьбу із работоргівлею. Для втілення у життя кампанії Not for Sale Руслана об’єднує зусилля з UN Global Initiative to Fight Human Trafficking (UN GIFT, www.ungift.org), Vital Voices (www.vitalvoices.org) та Європейською Спілкою Теле- та Радіокомпаній (European Broadcasting Union www.ebu.ch), які виступають в якості партнерів проекту.

     У 2006 році українські телеканали транслюють серію соціальних роликів за участю Руслани, знятих в рамках діяльності кампанії.

     Згодом, на Віденському Форумі, ініційованому Комітетом Організації Об’єднаних Націй з боротьби з обігом наркотиків та злочинністю, Руслана презентує сингл Not For Sale, визнаний ООН гімном боротьби з сучасним рабством.

     Заручившись підтримкою Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, сьогодні розпочато черговий етап діяльність соціальної програми Not For Sale, що включив у себе зйомки відео ролику з метою подальшого розміщення в мережі Інтернет та на ресурсах партнерів проекту, а саме Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Стада – Україна» (www.lastrada.org.ua), Міжнародної Амністії в Україні (www.amnesty.org) та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні (www.kiew.diplo.de).

     Руслана: «Проблема торгівлі людьми потребує пильної уваги з боку суспільства. І саме через публічні кампанії можна досягти успіху у подоланні цього ганебного явища. Я закликаю усіх не залишатися байдужими до нашого сьогодення та звернути свою увагу на причини та джерела сучасного рабства задля власної безпеки та безпеки своїх близьких».

     Боротьбі з торгівлею людьми присвятили себе перші леді та впливові жінки з різних країн світу, зокрема Йоланта Кваснєвська (Польща), Хілларі Клінтон (США), Карла Бруні-Саркозі (Франція), Вероніка Ларіо- Берлусконні (Італія), Мехрибан Алієва (Азербайджан), Сюзан Мубарак (Єгипет), а також відомі особистості, серед яких Рікі Мартін (США), Валерія (Росія), Нелі Фуртадо (США), Ема Томпсон (Великобртанія).

DeuschEuromediaLuxenLa StradaAmnesty