Зріст – 164 см
Вага – 49 кг
Дата народження – 24 травня
Знак зодіаку – близнюки
Освіта – вища музична, диригент
Очі – карі
Волосся – каштанове
Характер – божевільний
Улюблений:
колір – синій ультрамарин
предмети – гірське каміння
місце – Карпати
Захоплення – екстремальні види спорту
1993 – Лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики « Червона рута»;

1994 – Гран-прі Всеукраїнського телевізійного фестивалю популярної музики «Мелодія»;

1996 – Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов'янський базар»;

1999 – Приз «Золота Жар-птиця» за перемогу в номінації «Краща пісня року» - «Світанок» і «Кращий кліп року» - «Світанок»;

2000 – Лауреат Першої Всеукраїнської Загальнонаціональної програми «Людина року 2000» в номінації «Зірка естради»;

2003 – Платиновий диск за альбом «Дикі танці», вручений незалежною асоціацією рекордингових компаній (Київ, Лондон);

2004 – Головний приз міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2004» у Стамбулі;

2004 – Звання «Народна артистка України»;

2004 – Титул “Людина року” та премія “Прометей-Престиж” за перемогу у номінації “Митець року”;

2004 – Музична премія World Music Award s в Лас-Вегасі, як українському артистові, що продав найбільшу кількість альбомів у світі.

У квітні 2004 року світ ще не чув про Руслану, але скоро все змінилося.

У травні 2004 року Руслана вийшла на міжнародну сцену – українська співачка вразила всіх під час музичного конкурсу «Євробачення» у Стамбулі (Туреччина). Півтора мільйони глядачів з усього світу спостерігали за тріумфом Руслани. Сингл «Wild dances», що приніс перемогу на конкурсі, та одноіменний альбом були видані більше ніж у 25 країнах. 97 тижнів Руслана лідирувала у 14 чартах враженої її успіхом Європи. В рідній країні альбом співачки п’ять разів ставав платиновим і зробив Руслану першим виконавцем, що продав 500 000 копій альбому в Україні. Згодом Руслана отримала престижну премію World Music Awards в Лас-Вегасі як артист, що продав найбільшу кількість альбомів у світі. Далі була нагорода Gold Records та вершини чартів в Бельгії (11 тижнів на першій сходинці), Чехії, Греції та інших країн.

Шалений успіх дав Руслані, тендітній, але зверхенергійній дівчині, можливість зробити своєю сценою весь світ. Безперервні гастролі допомогли співачці донести свою музику у всі кутки світу. Від Сибіру, Канади та Ісландії і до Греції, Туреччини та Китаю, де Руслана нещодавно виступала на Олімпійських Іграх 2008 в Пекіні.

Після блискучого європейського прориву її популярність зростає, а гастролі не припиняються. Навесні минулого року компанія L’Oreal Cosmetics запропонувала Руслані стати новим обличчям L’Oreal.

Світовий рекординговий гігант Warner Music підписав зі співачкою контракт на весь світ. Руслана дійсно універсальний і, разом з тим, унікальний артист. Вона постійно випробовує себе в різних напрямках, використовуючи незвичайні етнічні звуки та змішуючи давні стилі та співочі традиції Карпатських гір з сучасною популярною музикою. Тембр її голосу та унікальна манера співу сьогодні безпомилково упізнається мільйонами людей.

Працюючи із командою музикантів та DJїв, Руслана створює свій особистий унікальний стиль в музиці, що оснований на використанні нових ритмів.

Руслана- співачка, композитор, продюсер та парламентарій. Займатися музикою Руслана розпочала в 4 роки, коли стала ученицею експериментального набору до музичної школи. В 7 вона вже виступала разом із дитячим ансамблем. По закінченню школи Руслана вступила до Львівської консерваторії на спеціальність піаніст та диригент.

Окрім музики, для Руслани завжди була важлива та актуальна соціальна діяльність. Восени 2004 року в Україні запалюється Помаранчева революція, в якій Руслана бере активну участь. І вже навесні 2006 року вона стає Народним Депутатом України.

В політиці головним аспектом діяльності Руслани стала благо чинність. Весною 2007 року співачка вирушає у великий благодійний тур Німеччиною разом з відомим німецьким рок-музикантом Пітером Маффаєм та всі кошти, зібрані під час концертів, передає Львівській, Дніпропетровській та Київській дитячим лікарням. Благодійний тур по 15 містах Німеччини, в якому взяли участь 14 виконавців з усього світу, допоміг зібрати кошти для вирішення соціальних проблем різних країн.

Соціальна діяльність Руслани торкнулася і проблем торгівлі людьми. Співпрацюючи із ОБСЄ, Руслана стає Послом Доброї Волі ООН та починає активну кампанію по боротьбі із сучасним рабством. У лютому 2007 року співачка виступає на Віденському Форумі з питань торгівлі людьми та презентує свій соціальний сингл «Not for sale», як офіційно визнаний ООН гімн кампанії.

У липні 2008 року Західна Україна потерпає від сильної повені. Руслана спільно з братами Кличко формує благодійний фонд та збирає кошти на допомогу постраждалим від стихійного лиха.

Руслана прогресує у всіх напрямках – її музика була використана в якості сайндтреку до мегапопулярної комп’ютерної гри Grand Theft Auto 4, а також співачка озвучила в грі одного з персонажів. Її голосом заговорив DJ радіостанції «Владивосток».

10 жовтня 2008 року відбудеться світовий реліз альбому Руслани «Wild Energy». Альбом спродюсований Ego Works на легендарній Hit Factory Criteria Studio в Майямі, США. До кінця осені альбом буде виданий в Китаї, а на початку, 2 вересня, вже вийшов в Канаді.

У звучанні «Wild Energy» переплетені етнічні мотиви та ритми сучасного r’n’b. При створенні альбому Руслана вперше співпрацювала із закордонними артистами. Два треки були записані спільно із суперзірками американського r’n’b T-Pain та Miss Elliot. Ці дуети – неочікувані сюрпризі в альбомі, що вже дали чудовий результат.

Перший сингл, записаний з T-Pain «Moon of Dreams», а також відео на цю пісню вже стали хітом в Польщі та Україні.


партнери  ::  ::  ::  ::  ::  ::контакти