З Новим 2020 Роком: енергійний виступ Руслани на Софійській Площі

З Новим 2020 Роком: енергійний виступ Руслани на Софійській Площі

Десятки тисяч людей вчора традиційно зібралися біля головної ялинки країни в очікуванні дива, щоби в казковій атмосфері зустріти Новий (під магічними цифрами 2020) Рік.

Якщо би подивитися на Київ в ці години з висоти пташиного польоту, то можна було побачити порожні вулиці з поодинокими перехожими і вщент переповнену людьми Софійську Площу.

Софійська площа в цю ніч стала без перебільшенням серцем всієї України.
За попередніми підрахунками, Новий Рік біля головної ялинки країни зустрічали понад 150 тис. людей.

Проте усім бажаючим знайшлося місце, щоби у юрбі киян і гостей столиці, під удари дзвонів, виступи улюблених зірок та запашні традиційні смаколики провести рік старий і вітати новий.

Цієї ночі там було все: традиції та обряди, легенди та казки за мотивами пригод Лускунчика, можливість здійснити подорож до Лапландії і Санта-Клауса, який виповнить будь-яке бажання, і звичайно ж все це під музику новорічних та різдвяних свят!

Вперше концерт та святкова програма розпочалися не о 23:00, як це зазвичай відбувається, а ще за 3 години до опівночі.

Першим на сцену вийшов танц-театр “Життя”, під час виступу якого кожен рух, слово, музика і перформанс сплелися воєдино та вибухнули несамовитою енергією української автентики, яка органічно поєдналася з європейськими мелодіями.

Підхопила хвилю драйву “найенергійніша співачка України” Руслана. У її шоу були і безмежна стихія, і потужний рух, і ліричний настрій традиційних колядок.

Крім енергійного виступу, співачка звернулася до публіки із важливим соціальним меседжем та презентувала новий відеокліп, яким продемонструвала, як вона бачить людину майбутнього і майбутнє на чистій енергії. Адже, переконана Руслана, на зламі цих десятилість людство постало перед важливим вибором і переосмисленням багатьох речей. Руслана побажала, щоби цього року серця всіх людей билися в унісон на чистій енергії!


“Всіх вітаю з Новим Роком!
2020 буде особливим роком.
Ми на порозі великого майбутнього. Я хочу, щоби кожен подбав, де він буде в цьому майбутньому. Майбутнє з великими перемінами. Людство переосмислює безліч речей, які становлювалися протягом десятиліть, а то я сторіч.
2019 видався насиченим.
Хочу аби 2020 був ще більш (по максимуму) насичений активностями задля промотування ідеї, яку я обрала як основну ідею майбутнього – я хочу зробити чисту енергію найпопулярнішою.
Це ідея, яка не просто рятує світ від глобального потепління.
Це ідея, яка розкриє потужності наших сердець.
Сьогодні під час виступу на Софійській площі я крім традиційного драйву, ще й дала меседж у вигляді прем’єри мого нового музичного відео.
Цей кліп – найбільш незвичний серед усіх, які ми робили. Цей кліп ми зняли на вітряку. Саме це відео і показує можливе майбутнє на чистій енергії. Саме в цьому кліпі я захотіла продемонструвати, як я бачу людину майбутнього і яким я бачу майбутнє на чистій енергії.
Нехай цьоо року наші серця б’ються в унісоні і на чистій енергії!”
, –
привітала всіх присутніх Руслана.


Як відзначають українські журналісти та міжнародні експерти Folk Ukraine традиційно показав себе, як команда, що не боїться експериментів, ніколи не повторюється, шукає нестандартні рішення, щоби зробити кожне нове святкування ще успішнішим та яскравішим. І це не залишилося поза медійною увагою – Київ традиційно увійшов в ТОП-10 європейських міст по яскравій підготовці та зустрічі різдвяних та новорічних свят. Ялинка на Софійській площі разом із столицею України Києвом зайняли 5-ту стрічку в рейтингу, поступившись лише Празі, Кельну та Страсбургу та випередивши Париж, Рим, Відень, Будапешт та Брюсель.

У свою чергу ми дякуємо незмінному партнеру Новорічного шоу на Софійській площі – Міжнародному бренду Nemiroff.