ІІІ Всеукраїнський з’їзд мирян УГКЦ

ІІІ Всеукраїнський з’їзд мирян УГКЦ

3-4 листопада у Києві проходив III З’їзд мирян УГКЦ, присвячений пам’яті праведного митрополита Андрія Шептицького. У рамках З’їзду також відбувся Форум «Відкриті двері УГКЦ».

Під час панельної дискусії про соціально-відповідальний бізнес обговорювалася важливість формування етичних цінностей в економіці та в практичному бізнесі.

Руслана вважає, що її покликання як Амбасадора Відновлюваної Енергії у світі не просто займатися відновлюваною енергією, а й допомогати кожній людині віднайти джерело енергії в собі.

 

“Людям потрібна гармонія. Вона їх робить кращими.
Відновлювана енергія – це енергія, яка дає людині ці найважливіші речі. 
Коли ми маємо справу з енергією Сонця, Вітру, Води, Землі, ми починаємо любити і цінувати свою землю. Переходячи на чисті джерела енергії, ми тим самим, до прикладу, робимо чистішою свою рідну річку, на якій виросли. Це дає можливість предметно і реально на справі впливати на процес збереження землі та екології.”, – зазначила Руслана у своїй промові.

Руслана також побажала всім найсвітліших речей – бути сильними і світлими духом в душі і серці, любити один одного і бути внутрішньо незалежними для того, щоби творити Добро і Енергію, яка подарує розквіт і відкриття нових можливостей.