Руслана та  Ханс-Йозеф Фелль: Підписання меморандуму про співпрацю

Руслана та Ханс-Йозеф Фелль: Підписання меморандуму про співпрацю

Відбувся довгоочікуваний і направду історичний момент – підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Русланою як Амбсадором відновлюваної енергії та президентом Energy Watch Group Хансом-Йозефом Феллем.

Ханс-Йозеф – це людина-легенда, “архітектор” моделі зеленого тарифу. У минулому – німецький парламентарій та автор Німецького закону про відновлювані джерела енергії, а сьогодні – активний член Всесвітньої ради з відновлюваної енергетики (World Council for Renewable Energy) та президент групи вчених “Energy Watch Group”. 

Цього року Ханс-Йозеф став лауреатом премії Lui Che Woo prize – нової престижної міжнародної нагороди, яку прирівнюють до Нобелівської премії. Лауреатами цієї премії стають приватні особи або організації, які показали видатні досягнення в рамках трьох цілей премії, і таким чином зробили внесок у розвиток світової цивілізації.

Знайомство Рулани з паном Феллем відбулося рік тому. За цей рік вони встигли разом взяти участь у ряді міжнародних заходів та провести низку власних активностей задля популяризації стретегії переходу України та всього людства на 100% відновлюваних джерел енергії.

 


“Це той унікальний випадок, коли люди з чистими думками та намірами об’єднуються задля побудови майбутнього на чистій енергії”, зазначила Руслана.