SEF 2018: вечірка за мотивами сюжету фільму Матриці

SEF 2018: вечірка за мотивами сюжету фільму Матриці

Вчора після першого дня 10го Міжнародного форуму сталої енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2018 Kyiv, на якому в ролі Амбасадора Відновлюваної Енергії Руслана мала промову про становлення та розвиток своєї соціальної місії, для всіх учасників форуму відбулася абсолютно ексклюзивний перфоменс та вечірка, організовані компанією Метрополія.

Вечірка відбувалася за мотивами сюжету фільму Матриці. Це був своєрідний квест в пошуках нових сенсів то розв’язку глобальної енергетичної залежності простих людей та країни в цілому.

“Матриця підпорядковує собі все… Її агенти контролюють кожен ваш крок. 99% людей приймають умови Матриці та скоряються її владі. Але є ті, хто не погоджується з диктатурою системи.
Наша мета – #енергонезалежність та #енергобезпека кожної людини”, – такими словами зустрічали гостей.

Весь клуб перетворився на сюжет фільму “Матриця”.
Всі присутні вніби опинилися в сюжеті фільму “Матриця”.
Всі присутні стали частиною цього дійства: на вході присутніх зустрічали агенти Сміт і вказували на сліди Білого Кролика, по яких, власне, і можна було потрапити в епіцентр дійства; Білий Кролик був присутній весь вечір; крім агентів Сміт були агентки Сміт та слуги Меровінгена. Рух спротиву був представлений дітьми-каратистами з Одещини.

І звичайно, куди ж без Трініті та Нео: Руслана в образі Трініті була співведучою Віктором Куртєвим, який дебютував у ролі Нео.

У такий креативний спосіб організатори прагнули наглядно продемонструвати, наcкільки сьогоднішня енергосистема недосконала, а також, що значить “відірватися від Матриці” – тобто відійти від старої енергосистеми, пробудитися і стати “децентралізованим” та енергонезалежним.

Руслана (від імені Трініті) сказала, що її функція вірити і любити ідею настільки, щоби ідея вижила:

“Наша ідея – енергонезалежність. І ми дуже віримо в нашу ідею”.

Перед своїм музичним виступом, який Руслана, як співачка і як Амбасадор Відновлюваної Енергії, присвятила енергетичній незалежності України і всього світу звернулася до всіх присутніх зі словами, що жодна людина поки що не може себе вважати на 100% енергетичнонезалежною.

“Ми маємо усвідомити, що попри те, що ми вже почали виробляти енергію з чистих джерел, ми по сьогоднішніий день залишаємося енергетичнозалежними .
Ми все ще є частиною старої енергетичної системи. Енергія, яка оточує нас так само, як Матриця, поки що нам не належить.Лише тоді, коли ми створимо свою енергетичнонезалежну модель, коли відбудеться енергетична революція, до якої я (в ролі Трініті, звичайно) закликала, лише тоді ми станемо по-справжньому вільні.”, – сказала Руслана.