Руслана відвідала Ukrainan Energy Week

Руслана відвідала Ukrainan Energy Week

Як Амбасадор Відновлюваної Енергії Руслана намагається зрозуміти, як ефективно зробити тему відновлюваної енергії найбільш популярною, щоби відновлювана енергія стала трендом №1.

Люди мають розуміти, що використовуючи саме цю енергію, вони роблять добре собі, своїй родині, своїй землі, своїй країні і світу загалом.
Для себе Руслана позиціонує цю місію як Good for the World.

Саме про це Руслана сьогодні говорила на Ukrainian Energy Week.


Нижче наведено фрагмент прямої мови Руслани під час панельної дискусії:

У відновлюваній енергії закладено дуже багато речей, які людям треба пояснити. 
Я прекрасно розумію, що на даному етапі Renewables не може конкурувати на рівних з атомом по можливостям МВт, ГВт, ТВт. Але у широкому вимірі, насправді, атом набагато дорожче нам обходиться, особливо, враховуючи екологічний аспект. Як і нафта. 
“Стара” енергія псує наше здоров’я. 
Подумайте, за що ми платимо? Ми платимо за те, що в кінцевому результаті ця енергія знищує нас.
Renewable Energy – це єдина енергія, яка здатна забезпечити горизонт спокою. З впровадженням Renewable Energy Земля нарешті почне себе відновлювати.


 

Руслана усвідомлює, що неможливо впровадити 100% RE на глобальному рівні самотужки. Тому вона закликає об’єднувати зусилля і проекти. Адже не можна відкладати це на якийсь умовний 2035-45 рік. Руслана вважаю, що треба діяти і об’єднувати всі зусилля прямо зараз, щоби не наші внуки побачили цю реальність, а щоби це стало можливим зараз для нас самих.