Руслана стала спеціальною гостею першого Ukrainian Israeli Innovation Summit

Руслана стала спеціальною гостею першого Ukrainian Israeli Innovation Summit

Для Руслани і як для співачки, і як для Амбасадора Відновлюваної Енергії було знаково відвідати перший Ukrainian Israeli Innovation Summit 2018, який відбувся в Києві.

Говорячи про інновації, як Амбасадор, Руслана не могла не зазначити, що ІТ та Renewable сфери нерозривно пов’язані між собою.
Енергоефективне споживання відіграє надзвичайно важливу роль в розвитку ІТ: з розвитком та впровадженням все більшої кількості девайсів і переходом людства в цифрову еру, потреби в енергії зростають з кожним днем. У той же час renewable сфера потребує дуже багато ІТ-рішень. 

“Тільки ІТ-фахівці здатні забезпечити свободу розвитку технологій відновлюваної енергії. Тільки завдяки IT-сфері ці технології можуть піти в маси і стати доступними для широких мас людей.” – зазначила Руслана.

 

Руслана також поділилася намірами зробити наступного року в Ізраїлі велику культурну подію, створивши спеціальну сцену, яка буде генерувати енергію:

“Ми поставили собі амбіцію, що завдяки цьому шоу ми покажемо, що таке енергія. Ми покажемо її можливості, як вона впливає на нас, на наш драйв, драйв Землі і всього, що довкола нас”