Зустріч зі студентами  Ізмаїльського державного гуманітарного університету

Зустріч зі студентами  Ізмаїльського державного гуманітарного університету

Перебуваючи на запрошення  Віктора Куртєва на Бессарабії, як Амбасадор Відновлюваної Енергії Руслана зустрілася зі студентами Ізмаїльського державного гуманітарного університету. Своїм мотиваційним виступом Руслана намагалася (і їй це вдалося) донести до присутніх в аудиторії, що ніхто не має обмежувати наше життя, нашу енергію, нашу мобільність і наше бажання зробити щось більше.


“Я переконана, якщо у молодого покоління є потенціал, то мають бути створені всі умови, щоби воно реалізувало його, зробило все, навіть неосяжне і неможливе.А чому ні? Хто той, який прийде і скаже, що це неможливо чи не можна? Саме цієї свободи ми й маємо всі прагнути – енергетичної свободи у всіх розуміннях.”, – поділилася враженнями від зустрічі Руслана.


 

Руслана переконана, що незалежна енергія – це не міф і не ілюзія.Незалежна енергія в руках кожної людини. Кожна людина сьогодні може прокинутися, пробудитися і сказати: я розумію, що таке У цій епосі ми абсолютно самодостатні! Ми незалежні! І ця незалежність у наших руках. Ми не маємо залежати від старої енергетичної системи, як і від старої політичної системи.

 


“Все, що пов’язано зі “старим світом”, нам вже не потрібно. І мова не лише про те, скільки сонячних панелей поставлять вітчизняні виробники чи іноземні інвестори. Мова йде за те, скільки сонця у наших серцях. Мова за те, скільки сонця у наших мріях!”, – підсумувала Руслана.