Руслана продовжує традицію Різдвяних концертів

Руслана продовжує традицію Різдвяних концертів

Різдво – казкове та світле свято!
Починаючи з 1996 року, Руслана створювала різдвяні проекти – концерти, шоу, фільми, кліпи, пісні… у Львові, у Києві, в Карпатах… І все заради того, щоб зберегти традиції Українського Різдва, віднайти традиції Новітньої України.

Цього року Руслана на Різдво полетіла до рідного Львова. Не лише привітати маму з Днем народження, не лише зустріти Святвечір в родинному колі з татом, але й дати великий різдвяний концерт 7 січня, на площі перед пам’ятником Т.Шевченка.

 

На концерті у Львові Руслана заспівала різдвяні колядки, неочікувані інтерпретації, нові пісні і вже визнані світом свої хіти. Люди співали разом з Русланою. На площі було багато людей – львів’ян, гостей міста зі всієї України та з-за кордону. Перед очима захопленої публіки, львів’яни продемонстрували, як вони святкують Різдво. Це був дивовижний вечір, час мрій, час дива!


У Львові був більше, ніж концерт на площі! Всі львів‘яни, що зібралися на площі, точно скажуть: “При -12!!!”. Всі колядки співали від серця, всі слова йшли від душі! Бо Різдво! Бо ми Україна! І з нами Бог! Я щаслива, що змогла подарувати всім вам відчуття свята і радості. Христос ся Рождає! Славімо його! Нехай Бог пошле в наші серця максимум чистої любові та чистої енергії, надихне нас і Благословить зробити наш світ і життя найщасливішим! – розповіла Руслана.ДИВИТИСЯ ФОТОГАЛЕРЕЮ З ПОДІЇ >>