Руслана – “два в одному”: співачка та Амбасадор відновлюваної енергії  презентувала новий поп-арт проєкт

Руслана – “два в одному”: співачка та Амбасадор відновлюваної енергії презентувала новий поп-арт проєкт

29 лютого 2020 в Українї у Києві, у «найособливіший день високосної зими» відбулася прем’єра унікального музичного відео «МИ ВІТЕР/WE ARE WIND» та презентація мініальбому (4 пісні) з одноіменною назвою співачки та Амбасадора відновлюваної енергії у світі – Руслани.

“Як музику наповнити чистою енергією, а чистій енергії подарувати популярність? Як зробити Чисту енергію зрозумілою та популярною для людей всього Світу.” – таку мету поставила та успішно реалізовує співачка.


Руслана:

“Вчора я презентувала чисту енергію.
Вчора я презентувала проект, який так і назвала “Live on clean energy”.
Ця назва має подвійне значення: як в контексті життя кожної окремої людини, так і в контексті майбутнього шоу, яке я готую на чистій енергії.

Мені була дуже приємна бурхлива реакція присутніх . Такої кількості захоплених відгуків у мене досі не було після жодної з презентацій.

Ми показали прогресивне і надзвичайно іноваційне, доволі амбітне бачення завтрашнього дня.
Ми бачимо майбутнє на чистій енергії і своє життя на чистій енергії.
Зі свого боку я зробила заклик і сказала, що музика, яку я презентувала, вже зроблена на чистій енергії.
Вітряк, на який я піднялася, щоби зняти своє відео – це вже сцена.
Як співачка, я використовую мікрофон на сцені для того, щоби закликати людство переходити на чисту енергію.
Своє місце у цьому житті я знайшла.
І обрала це як своє кредо.

Все, що я робила до цього, є логічним шляхом до цієї крапки і цього меседжа, до цієї важливої місії.
Сьогодні сцену, мікрофон і свою діяльність я розглядаю як призначення для популяризації чистої енергії через поп культуру, створення нової культури енергії, яку ми назвали “Art of Energy” – творіння енергії серцем.

Це ширше і глибше ніж просто технології чи алгоритмі, це філософія, це внутрішній всесвіт людини та неосяжні горизонти майбутнього.”


Спочатку на великому екрані кінотеатру “Оскар” для журналістів була презентована в кінематографічній якості(4К) та з об’ємним звучанням(dolby digital 5.1) нова музична відеоробота співачки на пісню Руслани “Ми Вітер”. Це без перебільшення унікальна відеробота, знята на 3,5 МВт-ному вітряку на Херсонщині на Новотроїцькій ВЕС компаніїї Віндкрафт Україна та зроблена на зрізі поп-музики та соціальної футуристики.

Під бурхливі оплески журналістів співачка та амбасадор, два в одному, запросила гостей до гольф-клубу Космос, де відбувся перфоменс співачки.

Руслана зі своїми музикантами представила вишуканій публіці “in live” новий мініальбом в поп-етно стилі «Ми Вітер» 4 пісні разом із однойменним заглавним синглом, створеним на чистій енергії і присвяченим енеогії вітру.
Протягом «години чистої енергії» на екранах демонструвалися ексклюзивні відеороботи з елементами футуристики та поп-арту, присвячені переходу людства на чисті джерела та нову культуру Енергії Майбутнього.

 


Що далі? Продовжувати робити музику на чистій енергії і знімати особливі відео, що будуть максимально видовищні, ефектні та привертатимуть увагу людей та людства до даної теми та проблематики.  Ми повністю відмовляємося від формату простих соціальних відео і максимально переходимо на стиль поп-арт-культури.”


За форматом захід, який в екстра день зими, 29 лютого, відбувся в одному зі столичних клубів, не можна назвати просто вечіркою чи презентацією. Це було справді дещо більше – презентація нового образу та символу майбутнього, що дасть людині нескінченну енергію та свободу. Підтримати співачку прийшли її друзі та колеги, як із шоу-бізнесу та сфери відновлюваної енергетики, так і з багатьох інших сфер та напрямків. Інтерес був справді на межі ажіотажу, в залі не було де впасти яблуку від кількості акредитованих віп-персон та журналістів. Серед присутніх були представники індустрії відновлюваної енергетики – Олександр Домбровський, Андрій Конеченков, Віктор Куртєв, голови асоціацій та великих підприємств, академіки, представники депутатського та дипломатичного корпусу, уряду та громадських рухів, а також колеги Руслани по сцені Валерій Харчишин, Олег Михайлюта(Фагот), Влад Дарвін, Ігор Кондратюк, Катерина Осадча, Світлана Кузьменко(дружина Андрія Кузьменка(Скрябіна)) і ще багато відомих персон та журналістів найрізноманітніших за форматом видань. Такої багатогранної та бурхливої людської суміші не чекала сама Руслана і була вражена, як людей може поєднати ідея чистого майбутнього.