Підписання меморандуму про співпрацю з ПрАт Укргідроенерго

Підписання меморандуму про співпрацю з ПрАт Укргідроенерго

Відбулась без сумніву знакова подія для поступу відновлюваної енергії в Україні – ми підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері популяризації розвитку відновлюваної енергії з ПрАТ Укргідроенерго.

 

На сьогоднішній день саме втілення та розвиток відновлюваної енергетики в Україні без цього гіганта енергетичної галузі є просто нереальним. Балансуючі та регулюючі потужності Укргідроенерго є фундаментом для того, щоб Сонце та Вітер стали на рівні з Водою стихіями Української Енергетичної Незалежності. Біопалива та інші альтернативні джерела разом з «зеленим» воднем замкнуть коло нашої енергетичного достатку та свободи.


«Дивлячись на блакитний обрій Київського моря, відчуваючи силу та потужність могутнього Дніпра, не можеш не захопитися емоціями та думками, наскільки велика та невичерпна сила нашої землі, нашої країни! Я маю чітку программу та план дій, щоб зробити Відновлювану Енергію найпопулярнішою та найзрозумілішою для України і всього світу. І такі партнери та друзі, як ПрАТ Укргідроенерго для мене запорука успіху та впевненості у завтрашньому дні», – зазначає Руслана.ДИВИТИСЯ ФОТО ГАЛЕРЕЮ З ПОДІЇ >>