Офіційний сайт співачки Руслани

 • Руслана – це завжди відкриття і завжди енергія!

  Дика і чиста Енергія України!

  Її творчість – це шанс для потужного старту, фактично прориву нової музики з України на світовий рівень.

  Вона приносить на сцену оригінальний містичний спів, надзвичайно древню техніку голосу, збережену в культурі Українських Карпат, яку вона віднайшла високо в горах. А можливо це вона віднайшла її.

  Це мова, якою колись розмовляла вся Земля – спів серця.

  Спів, що об’єднує світ – найдревніша музика планети.

  Вона повертає в поп-музику прадавній міф про МЕТАМУЗИКУ, міф про музику з особливими властивостями, про музику, яка дає особливу світлу енергію, добру силу.

  Вся її музика, хореографія, спів з елементами містики та древніми вібраціями – все це є давньою і чистою енергією її Землі, енергією України.

 • МУЗИЧНІ ДОСЯГНЕННЯ

  Руслана – відома українська співачка, перша переможниця пісенного конкурсу «Євробачення» від України, володарка престижної музичної нагороди «Wold Music Awards» (як український артист, що продав найбільшу кількість ліцензійних копій альбомів у світі).

  Шалений успіх дав Руслані, тендітній, але зверхенергійній дівчині, можливість зробити своєю сценою весь світ. Безперервні гастролі допомогли співачці донести свою музику у всі кутки світу: від Канади та Ісландії і до Греції, Туреччини та Китаю, від США і до Кореї.

  Руслана дійсно універсальний і, разом з тим, унікальний артист.
  Її успіх – у її унікальному музичному стилі.

 • CОЦІАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

  Руслану без перебільшення називають голосом та обличчям України у світі. Як активний громадський діяч Руслана була визнана одією з найвпливовіших жінок планети у 2013 році, за версією журналу Forbes, та однією з десяти найхоробріших жінок світу, за версією Держдепартаменту США (Дружина 44го Президента США Мішель Обама нагородила Руслану премією International Women of Courage, яка щорічно вручається Держдепартаментом США за відвагу десятьом жінкам з усього світу).